Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoła czy sala przesłuchań?

Utworzony przez Ojciec Mateusz, 12 marca 2015 r. o 22:48 Powrót do artykułu
To już wiadomo co porabia, jak mąż w delegacji. Brawo, rzeczywiście jest się czym chwalić ;)
Jureczek i tak nie będziesz dyrką :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boniu . jakie zazdrosne ze P. Elak zawsze elegancka i świeża. Aż żal czytać te głupoty
No teraz ma dużo czasu.. Może być świeża, pewnie całe dnie w wannie spędza bo cóż innego ma robić... A tak na serio - nie przesadzajmy. Ani ona piękna, ani młoda, ani ładna, ani zgrabna - a jak tobie sie podoba, to... no wiesz, mąż często w delegacje jeździ, buhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ależ jesteście żałośni! Wy pseudo obrońcy zawieszonej dyrektorki od tylu tygodni od kiedy powstał ten temat w dzienniku nie przytoczyliście nawet jednego sensownego argumentu na jej obronę. Wypisujecie takie rzeczy że naprawdę aż trudno uwierzyć że osoba taka jak pani Elak wykształcona, na stanowisku dyrektora szkoły ma takich obrońców, że wogle wam pozwala na to co tu skrobiecie! Czepiliście się tej pani Kamińskiej i jej syna? Kto z was tak jak ona postawił by się swojej przełożonej i złożył na nią skargę w imię dobra swojego dziecka? No właśnie nikt, macie z pewnością wszyscy podobne priorytety... władza i pieniądze. Nauczycielki to dla was starzejące się pijaczki z celulitem które nawiedza szatan o 3 rano... Pani Haniu naprawdę takich ma pani przyjaciół....???!!!   Nagle pojawiają się dosłownie co chwila wpisy broniące pani dyrektor oczywiście każdy pod innym nickiem a użytkowników 2... ludzie troche powagi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz powtarzam śmieciu. Dla Ciebie Pani Elak.
Pani Haniu, już się tak pani nie unosi. Ma teraz pani chyba inne problemy... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz powtarzam śmieciu. Dla Ciebie Pani Elak.
Będę ja nazywał jak chciał. Przynajmniej nie używam wulgaryzmów i nie wyzywam jej. Ale mogę napisac o niej np.   Zawieszona dyrka, wobec której toczą się postępowania prokuratorskie   Kobieta oskarżona o matactwa finansowe   Kobieta gnębiąca dzieci   Kobieta bez uczuć, kobieta kamień   Zawistnica   itd itd   serio chcesz się w to bawić?     Idź lepiej lekcje odrób :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No teraz ma dużo czasu.. Może być świeża, pewnie całe dnie w wannie spędza bo cóż innego ma robić... A tak na serio - nie przesadzajmy. Ani ona piękna, ani młoda, ani ładna, ani zgrabna - a jak tobie sie podoba, to... no wiesz, mąż często w delegacje jeździ, buhaha
Jureczku naprawde sie nie palaj , nie bedzoesz dyrektorka no cos Ty :* przeciez kazdy widzi twoja zazdrosc, nie pokazuj bardziej :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najseksowniejszą w tej szkole jest sekretarka panna z dzieckiem. Zazdrość jej profesjonalizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę ja nazywał jak chciał. Przynajmniej nie używam wulgaryzmów i nie wyzywam jej. Ale mogę napisac o niej np. Zawieszona dyrka, wobec której toczą się postępowania prokuratorskie Kobieta oskarżona o matactwa finansowe Kobieta gnębiąca dzieci Kobieta bez uczuć, kobieta kamień Zawistnica itd itd serio chcesz się w to bawić? Idź lepiej lekcje odrób :)
Hahahahahaha metalu :* twoje przytoczone glupotko wymyslila Twoja mamcia wraz z trojca sprzataczka i reszta baranow. Co wy sie napalacie :* luzu troche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nisko trzeba upaść,żeby bronić tej prostaczki bez grama taktu i wyczucia, wyżywającej się na dzieciakach, plując na innych nauczycieli? Co to za argumenty, że ona nie jest taka zła, bo INNI to dopiero patologia. Ludzie! Cieszę się,że moje dzieciaki już nie chodzą do tej szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najseksowniejszą w tej szkole jest sekretarka panna z dzieckiem. Zazdrość jej profesjonalizmu.
na stos z nią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co szulce dziś odstawiła na dodatkowych?bo podobno sie popisała i jakaś dziewczyna sie darła na holu.co je grane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutkowe chyba w Dyrką będzie w Caritas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najseksowniejszą w tej szkole jest sekretarka panna z dzieckiem. Zazdrość jej profesjonalizmu.
Nazywasz ja sekretarka? Sekretarka raczen pracuje a Pani Kozina oglada sukieneczki na komputerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twoje przytoczone glupotko 
mogę prosić o przetłumaczenie? Bo piszesz jak pokręcony i zrozumiec nie można. Aaa, przepraszam - tyś ćwierćinteligent. o tak, wybaczam.    A moja osoba - wciąż tajemnicza. Daleko ci od trafienia, kim jestem ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szulc do Raichu. Polska dla Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogę prosić o przetłumaczenie? Bo piszesz jak pokręcony i zrozumiec nie można. Aaa, przepraszam - tyś ćwierćinteligent. o tak, wybaczam. A moja osoba - wciąż tajemnicza. Daleko ci od trafienia, kim jestem ;)
Umm czyżby Pan od kiełbasek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pluli na Panią Sprzątaczkę, pluli na Nauczycielki, teraz zabrali sie za Panią Sekretarkę.   Ehhhh, nie macie co robić. Żal tyłek ściska. Pewnie mamusia nieźle daje w domu popalić i tu się wyzywacie. Nieładnie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sukienki ogląda w pracy na służbowym kompie to karalne...sekretarko mamo bez dziecka w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umm czyżby Pan od kiełbasek?
Więcej  lat od Ciebie, mniej od Pana od kiełbasek :) strzelaj strzelaj, może kiedyś trafisz.    Zajrzę jutro zobaczyć, co głupiego znowu wymyśliliście i powypisywaliście ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooj, pani Elak szanowna, jeszcze palce nie bolą od tak intensywnej obrony?:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...